Satış Sayfası

Satış sayfama hoşgeldiniz!
İade almayacağım, almaktan eminseniz alın. Kargo ücreti size aittir. Aras Kargo ile gönderiyorum ama başka firmalar da ayarlanabilir. Ödemeyi ise Paypal ile ya da havale ile kabul ediyorum, ama havale yapacaksanız hesabı kontrol ettikten sonra gönderiyorum.  Almak için beslap@hotmail.com'a mail atın.


KLEANCOLOR OJELER

Bu ojeler Ebay'den set olarak aldığım ve kullanmayacağıma emin olduğum ojeler. Tırnak çemberine renklerini göstermek için swatchladım, bunun dışında kullanılmadı. Uçlarında siyah oje üzerine sürdüm simlerin rengini göstermek için. Altlarına benzer renklerde oje sürülmesi tavsiye edilen ojeler bunlar. Tanesi 15 lira.

Klean Color Chunky Holo Poppy
Klean Color Chunky Holo Candy
Chunky Holo Clover

Chunky Holo Teal
YANARDÖNER CİLALAR

Bunlar Avustralya'dan getirttiğim çok nadir bulunan yanardöner pigmentlerle yaptığım, başka ojelerin üzerine sürmek için yaptığım ojeler. Tek başlarına renk vermiyorlar, ama şişede güzel görünmesi için içine birkaç damla renkli oje damlatarak renk verdim. Efekt ojesi gibi düşünün, koyu renklerin üzerinde yanardöner çok güzel belli oluyor. Alix Avien şişelerine yapıyorum ve iki kat sürünce fotoğraflardaki gibi oluyor. 

2 TANE KALDI. Bu altın-yeşil. Yine Golden Rose Nail Art siyahı üstüne iki kat. Bronza çalan bir altından yeşile, hatta azcık turkuaza dönüyor. Videosu için tık tık3 TANE KALDI. Bu da yeşil-mavi. En müthiş olanı bu bence ama fotoğrafını çekmek de çok zor oldu. Çok canlı bir yeşilden çok canlı bir maviye dönüyor, azcık mor bile görünüyor. Sihir gibi :D Videosu için tık tık. Bu videoları More Nail Polish çekmiş, muhteşem görünüyo yanardöner.
 DİĞER OJELER

Alıp da pişman olduğum, hediye gelip de iki tane elimde olan, bir kez sürüp bir daha sürmeyeceğime emin olduğum ojeler bunlar. İnternetten swatch arayabilirsiniz.. Ojelerin tanesi 15 YTL.

OPI Over the Taupe-bir kez kullanıldıOPI Plugged in Plum-bir kez kullanıldıEssie Glamour Purse-bir kez kullanıldı

MAKYAJ MALZEMELERİ


Bunlar da daha önceden satışa koyduğum makyaj ürünleri. İnternetten swatch aramanızı öneririm.

Everyday Minerals farlar. Yapıları ışıltılı ve oldukça pigmentli. Tamamen opak, metalik bir görüntü için fırçayı ıslatıp sürebilirsiniz. Benim favorilerim Cypress, In The Garden ve Laptop. Tanesi 10 YTL.

Happy go lucky: Grimsi buz mavisi
Cypress: Haki yeşil
Dandelions: Kırık beyaz, highlighter olarak kullanılabilir
Butterfly kisses: Civciv sarısı. sürüldüğünde çok soft duruyor

Laptop: Pembemsi kahverengi SATILDI
To do list: Işıltılı bej
Jasmine tea: açık pembe, çok güzel bir aydınlatıcıSATILDI
Leaps and Bounds: Pastel yeşil
In the Garden: Işıltılı kahverengi. Günlük makyaj için çok uygun bir renk.Everyday Minerals allıklar. İnternette swatchlarına mutlaka bakın :) Kapta göründüğünden çok daha güzeller. Bunların da tanesi 10 YTL.


Sprung: bu solda üstte duran. Açık gül kurusu, mat bir renk. SATILDI
Apple: sağ üstteki. Açık şeftali, mat bir renk. EM'nin en çok sevilen allık renklerinden biri. Bu da çok renk veriyor.Bunun da etiketi kapağında.
Jump rope: açık tenlilerin kullanabileceği bir renk. Çok doğal, turuncu olmayan bir bronzluk veriyor.Doğal bir ışıltısı var.
Salon fun: açık pembe. Işıltısı yok. Kış için çok uygun bir renk olduğunu düşünüyorum.SATILDI
Pure Luxe farlar ise Everyday Minerals'tan çok daha canlı renklerde, çok ilginç ışıltı ve yansımalar içeren çılgın renkler. Fiyatları da daha uygun. Benden tanesi 5 YTLye alabilirsiniz. Swatchlarına internette ulaşmanız mümkün.

Orange sorbet: açık şeftali, anlatılmaz yaşanır bir yanardönerliği var.
Glitz: Açık kahverengi, çok naturel bir renk
Fairy wings: altın yansımalı leylak-pembeSATILDI
Froufrou: pembe yansımalı bronz. oje olarak çok ilginç olabilir
Solitude: koyu toprak kahverengisi
Indigo: parlament mavisi
Sage: altın yansımalı açık yeşil, çok güzel duruyorSATILDI
Utopia:SATILDI
Black cat: inanılmaz pigmentli, ışıltılı bir siyah
Blue Jeans: Koyu soluk mavi
Russet: Kızıl-kahverengi
Sprout:Işıltılı açık yeşil
Forest:SATILDI


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...