17 Şubat 2011 Perşembe

Zoya Crystal

Scroll down for English! :)

Crystal Zoya'nın kış koleksiyonundaki mavi renk. Bu oje sahip olduğum en ilginç ojelerden biri. İçinde mavi ve altın renkli minik pul gibi simler var. Yapısı glass fleck değil. Folyo da değil. Simli diyesim geliyor ama o da değil gibi, yüzeyi çok pürüzlü değil. Bilemiyorum bi ilginç. Ama çok güzel bence. Bi ton fotoğraf çektim :P

Altın ve mavi renk parçacıklar yakından bakınca anlaşılıyor. Uzaktan grimsi gibi metalik bir açık mavi olarak görülüyor. Bence bu yapıya bir isim koyulmalı ve böyle farklı renklerde ojeler çıkmalı. Mor ve altın parçacıklı olsa müthiş olur. Ojenin çatlatılmış hali de aşağıda.

Bütün Zoya ojelerim gibi bunu da Denizrio'dan aldım. Buyrun linki: http://dukkanlar.gittigidiyor.com/DenizRio/ Şiddetle tavsiye ederim. Dükkanda olmayan ojeleri de mesaj atıp sipariş verebiliyorsunuz :)

Hediye çekilişime katıldınız mı? http://ojevitrini.blogspot.com/2011/02/100-giveaway.htmlThis is Crystal from Zoya's winter collection. It's a blue with gold flecks of metallic glitter. This polish is one of the most interesting ones in my collection. It's not a glass fleck, not a foil, and I can't quite call it a micro glitter because the surface isn't that gritty. I think Zoya should name this finish and make more like this. Purple with gold glitter would be really cool for instance. It looks blue and gold up close, but silvery and metallic from far away.


11 yorum:

 1. bence bu oje foil. altın rengi parçalar da foil, ama mavilerine göre daha büyük parçacıklar..

  YanıtlaSil
 2. bu ojeyle sevemedik birbirimizi :D

  YanıtlaSil
 3. şişede çok güzel duruyor fakat tırnakta rengi sevemedim ben :)

  YanıtlaSil
 4. i totally agree with you, a purple crystal would be AMAZING. *swoon*

  YanıtlaSil
 5. Amazing swatch of that Zoya!

  YanıtlaSil
 6. Teşekkürler hepinize :) Thanks girls!

  Grace, I think Sally Hansen's Purple Gala looks like a purple version of crystal :)

  YanıtlaSil
 7. it kind of does... but i was picturing a HOT purple... but you're totally right!

  YanıtlaSil
 8. ben bu ojeyi cok sevdim. cünkü kis ojesi olarak güzel seyler yapilir bu oje ile. Bu soguk renge icim gercekten isindi.

  Hatta düsünüyorum acaba Crystal mi yoksa Noel'i mi alsam diye. Himmmm....

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...