19 Şubat 2011 Cumartesi

Zoya Savita

Scroll down for English :)

Savita Zoya'nın mat koleksiyonundan, soğuk tonlu bir mor. Hatta lacivert ile mor arası diyebilirim. İçinde pembeye dönen minik ışıltılar var. Bu ışıltılar mat ojeye bi ilginçlik katıyo bence. Işıltılı ojeyi matlaştırınca hiç böyle bi görüntü yakalayamadım ben. OPI'ın da böyle bi mat ojesi vardı, mavi ışıltılı pembe. Renk bana göre olsa hemen alırdım çünkü çok ilginç duruyo hakkaten. Tabi söylemeden olmaz, bu ojelerin yapısı biraz sıkıntılı, sürmek baya zor bence. Çok çabuk kuruyor ve kurumaya başladıktan sonra tırnağın yüzeyindeki eşitsizlikleri düzeltemiyorsunuz. Bi de gerçekten çok kısa ömürlü. Bu sürdüğümün ertesi günkü hali, işaret parmağının tırnağının ucundaki aşınmayı görebilirsiniz. Yüzük parmağı tırnağında baya büyük bi parça kopmuştu, silip tekrar sürdüm resim için.

Bütün Zoya ojelerim gibi bunu da Denizrio'dan aldım. Siz de alabilirsiniz: http://dukkanlar.gittigidiyor.com/DenizRio/Hediye çekilişime katıldınız mı? http://ojevitrini.blogspot.com/2011/02/100-giveaway.html
Savita is from Zoya's matte collection, it's a cool toned purple, a blurple we can say. It has a pink flash. I think this fine shimmer makes the polish very interesting. I never get this effect when I mattify shimmer polishes. OPI has a bright pink matte with blue shimmer just like this, if the color appealed to me I'd get it in a heartbeat. Needless to say, I think these polishes have problematic consistency, they're very difficult to apply. They dry very fast and it's hard to smooth out bumps in the surface after two strokes. On top of that, they have really poor staying power. On my index fingernail you can see the tip wear, and this picture was taken 12 hours after I put the polish on. There was a large chip on my ring fingernail, I had to reapply.

3 yorum:

 1. Harika harika harika! Güle güle kullan Başak, bayıldım!
  Sevgiler, Gülşah. =)

  YanıtlaSil
 2. Simli mat ne kadar hoş gözüküyor yahu bayıldım :)

  YanıtlaSil
 3. that looks FABULOUS on you!

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...