4 Eylül 2011 Pazar

Sephora Midnight Crawl

Scroll down for English! :)

Sephora'da buldum dediğim üç dört yanardöner ojeden biri de bu. Buna benzer çok oje var aslında. Essence Where is the Party, Catrice Iron Mermaiden, OPI Not Like the Movies hep grimsi yeşil ve pembe renkte yanardöneri olan ojeler. Bunların arasında en yanardöner olan Essence, yapısı farklı/daha güzel olan da OPI. Bende Not Like the Movies de var ama ne zaman süreceğim hiç belli olmaz.
Ojenin yapısı bildiğimiz sedefli. Yanardöneri kurtarıyor sadece. Fotoğrafların yarısını da günbatımında çekmişim sapsarı olmuş. Dikkate alın ya da almayın size bırakıyorum... :P


This is one of the few Sephora duochromes that I found. There's a lot of polishes like this, actually. Essence Where is the Party, Catrice Iron Mermaiden and OPI Not Like the Movies are all similar in terms of greyish green and pink duochrome colors. Essence has the strongest duochrome and OPI has the best finish. I have Not Like the Movies too but I don't know when I'm going to wear it.
The finish is straight up frost. The duochrome effect only barely makes up for it. Half of my pics are taken in sundown, so they're all too yellow. I leave the judgement up to my readers... :P

5 yorum:

 1. Aaaa bende böyle bi oje var ona benzettim :D

  YanıtlaSil
 2. Bizim Sephora'da yok boyle guzel seyler :/

  YanıtlaSil
 3. İremcim Flormar 418'e benzettin galiba bende de var ondan :) Bence rengi gayet güzel ama daha koyu olmasını isterdim güle güle kullan sür :)

  www.curcunam.net

  YanıtlaSil
 4. Gabrini 360'a benzetmiş :) O bundan çok daha sıcak tonlu, bronza çalan bir oje, çok benzemiyor tırnakta. Flormar 418 yanardöner değil, içinde mor ışıltı var sadece.
  Öykü, senin Grey's Anatomy ile bu aynı gibi geldi bana.

  YanıtlaSil
 5. Flormar 418 daha koyu rengi sürülünce böyle değil ama şişede duruşu yakın İrem'in benzetmesine dedim :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...