15 Ekim 2011 Cumartesi

Inglot XL7 ve diğer süper simler

Scroll down for English! :)

Bana Nemo Latte hediye etti bunu Avatar ojesi var diyerek :3 Sanırım elimdeki en güzel simli oje bu. Resmen aşk yaşadım ojeyle. Iridescent diye tabir edilen opal gibi saydam yanardöner yansımaları olan simlerden oluşuyor. Rengi de çok canlı mavi-mor gibi. Burada lacivert ojenin üzerine iki kat sürdüm. Kesinlikle gidip denemeniz gerek, çünkü fotoğraflarım ne kadar güzel olduğunu gösteremiyo malesef. İnanılmaz güzel.

İkinci kısım fotoğraflar da bu serideki diğer ojeler. Numaraları yok malesef, bunları mağazada sürdüm tırnak çemberine ve rafta ojeler birbirine karışmış haldeydi. Tırnak çemberi fotoları da ojelerin hakkını vermiyo doğru düzgün. Soldaki yeşil-sarı-kırmızı, ortadaki turkuaz-mavi, sağdaki kırmızı-bronz-altın gibi. En sağdaki de 4 kat XL7 zaten. Ben XL6yı da aldım bugün, turkuaz mavi olan. Şu an tırnaklarımda, yarın falan da onun yazısını koyarım ama bence bu yazıyı gördükten sonra hemen gidip almalısınız :P Yanardöner simden daha müthiş bişi düşünemiyorum. Ojelerin fiyatı 19 lira, ama 3 tane alırsanız 42 lira ödüyorsunuz sanırım. Ben diğer ikisini de almak istiyorum ama biraz harcamaya ara vermem gerek :'D

Dear Nemo Latte gifted me this polish, telling me it's an Avatar nail polish :3 I think this is the most beautiful glitter polish I own. I'm so enamored with it. It's sort of an iridescent duochrome that shifts from blue to violet. It's very bright and very sparkly. I have it on top of a dark navy base, two coats. You HAVE to see it with your own eyes, because no matter what I do I can't capture the true beauty of it. It's so much better in real life.

The rest of the pictures belong to the other polishes in the series. I went to the Inglot store with a nail wheel :P Unfortunately I can't tell you the numbers because they were all mixed up unmarked. The one on the left is green-yellow-red, the middle is teal-blue, the one on the right is red-bronze-gold. The one on the far right is XL7, four coats on top of black. I got XL6 too(teal-blue one) and it's on my nails right now. I'll post it tomorrow probably. The one on the far left is the most duochrome one, but all of them have a degree of shifting color. It's duochrome glitter, people, what more can you ask for??

6 yorum:

 1. resimler süper, benim resimler çok kötü oldu. altınlı kırmızıyı alıcam snırım :D

  YanıtlaSil
 2. Bu tarz ojeleri çok siviyourummmm :)

  YanıtlaSil
 3. bence de baya iyi! INGLOT'ta görmemiştim ben hiç böyle ojeler ya..

  YanıtlaSil
 4. 3 adet 42 lira olayına 3. oje arıyorsan o ben olabilirim :D gerçekten çok güzeller :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...