13 Kasım 2011 Pazar

Essie Smooth Sailing

Scroll down for English! :)

Smooth Sailing Essie'nin yaz koleksiyonundan bir oje. Soluk menekşe mavisi, içinde cam kırıkları var. Normal cam kırıklı ojelerden daha pigmentli, bu yüzden daha belli belirsiz görünüyor ışıltılar. Bu yapıda ojeleri çok sever oldum <3 Bunu ve Very Structured'ı Essie'nin bayram indiriminden aldım. Yüzde yirmi indirim, yani ojeler 27.5 liradan 22 liraya iniyor, ve kargo bedava. Hala sürüyor mu bilmiyorum, sitelerinden denemek lazım.

Sırada yazı olmayı bekleyen bir sürü fotoğraf var, normalde ojeyi sürdükten bi iki hafta sonra bloga koyuyorum ama bunu hemen koydum, çünkü üstüne kendi yaptığım bir topcoat sürülmüş halini yarın koyucam... Çok büyük süpriz :PThis is Smooth Sailing from Essie's summer collection. It's a periwinkle blue with glass fleck shimmer. It's more opaque than regular glass fleck polishes, that's why the shimmer is more subtle. I'm starting to really like this finish.
Normally when I wear polishes it's 1-2 weeks later that I can write about them. But this time, I wanted to show you this so I can show the very special topcoat I put over it tomorrow... Prepare to be amazed :P

2 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...