3 Mayıs 2012 Perşembe

China Glaze Metallic Muse+Stargazer Silver Chrome

Scroll down for English! :)

Chrome ojeler ile kafayı bozmuş durumdayım. Bu ojeler metalik, ayna gibi duran, yüzeyde fırça izi veya ışıltı parçacığı görünmeyecek kadar küçük partikülleri olan ve tek katta opak olan ojeler. China Glaze'in artık en az OMG kadar az bulunan ve kıymete binmiş Khrome koleksiyonu yakın zamana kadar yapılmış en iyi chrome ojelerdi. Yüzük parmağımda da tesadüf eseri bulduğum Stargazer Silver Chrome var, o da aynı şekilde muhteşem bir chrome oje.
Yakın zamana kadar yapılmış en iyi chrome ojeler dedim, çünkü daha iyisi çıktı: Layla Mirror effect ojeleri. More Nail Polish blogundan bakabilirsiniz. Keşke altın renk bir chrome da olsaymış ama olan renklerden de istiyorumm.sağ elim :) oooooo

I am obsessed with chrome polishes lately. These are metallic polishes that look like mirrors, don't have brush strokes or shimmer particles. The pigment in these are so tiny that they look completely homogenous, smooth and reflective. China Glaze Khrome collection had been the best example until recently. And on my ring fingernail I have Stargazer Silver Chrome, it's just as awesome as Metallic Muse.

I say had been the best example, because now there are even better ones: Layla Mirror Effect collection. You can look at them in More Nail Polish blog. I wish there'd been a gold chrome, but I want the existing colors too omg.

10 yorum:

 1. Canım çok güzelmiş yaa sevdim.Ama ben bu tarz ojeleri gece seviyorum.Gündüz sürmek pek hoşuma gitmiyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim :) Gece dışarı çok nadir çıktığımdan her türlü sürüyorum valla :)

   Sil
  2. Bende çıkamıyorum cnım :(

   Sil
  3. Ben çok gecelerin insanı değilim ya, dert olmuyo bana :) Hiç çıkmasam eksikliğini hissetmem :)

   Sil
 2. İçinde hafif bir yeşillik mi var yansıma mı onlar? Ben çok sevdim kısa tırnaklara çok yakıştırıyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Metallic muse açık mavi gibi, Silver chrome direk gümüş. Odamın duvarları yeşil, o yansımıştır :)

   Sil
 3. O yüzük parmaktakine aşık oldum.

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...